Folium
Електронний каталог «Анотованого реєстру описів фондів Держаного архіву Київської області №№ 1-2229» 1733-1919 р.р.

В рамках спільного проекту Державного архіву Київської області, Фонду культури та інновацій «Futura» та компанії «Електронні архіви України» зі створення електронного он-лайн ресурсу «Електронний каталог фондів  Держаного архіву Київської області» реалізовано 3-й етап - створено електронний каталог «Анотованого реєстру описів фондівДержаного архіву Київської області  №№1-2229» 1733-1919 р.р.

Відомості по фондах №№1-2229  були доступні для користувачів в читальному залі в друкованій версії Анотованого реєстру описів фондів та на сайті установи у виглядіPDF-файлу.

На даний час, інформація по цих фондах вже представлена в електронному он-лайн каталозі ДАКО, який на сьогодні складається з трьох ресурсів:

1.         Електронний довідковий апарат архіву на основі Анотованого реєстру описів фондів Державного архіву Київської області. Фонди №№1-2229.

2.         Електронні тематичні каталоги на основі:

-          Описів справ фонду №5634 «Книги реєстрації актів цивільного стану в Київській області за період 1917-1938 р.р.»

-          Описів справ фонду №384 «Київська губернська комісія першого загального перепису населення»

Електронний каталог дозволяє користувачу:

-          здійснювати пошук інформації по індексних даних;

-          переглядати записи бази даних, сортувати їх, виконувати додатковий пошук по одному з критеріїв;

-          переглядати інформацію в електронній картці запису;

-          експортувати відібрані дані (запис, набір записів) в текстовий редактор або роздруковувати;

-          налаштовувати робоче вікно роботи з каталогом;

-          вибирати мову інтерфейсу.

Інформація знаходиться у відкритому доступі для всіх бажаючих на офіційному сайті Державного архіву Київської області за посиланням «База даних», або безпосередньо на сайті: Електронний каталог. Державний архів Київської області (http://dako.folium.info).