Folium
Оцифровка проектної документації

Останнім часом ми стали часто стикатися із замовленнями на сканування проектної документації об'єктів капітального будівництва, приватних будинків, будівель комерційного призначення: це і генеральні плани будівництва, і схеми комунікацій, і всілякі специфікації та кошториси. Ймовірно, пов'язано це з тим, що літо - сезон будівництва, а жодне зведення нової будівлі, реконструкція або переобладнання вже існуючих будівель не може проводитися без узгодження відповідних змін з контролюючими органами.

Сканування будівельної документаціїВідзначимо, що оцифровка проектної документації дозволяє не тільки згодом роздрукувати копію цього документа, але і підготувати на її основі іншу будівельну документацію. Крім того, технічні будівельні документи старих будівель найчастіше самі перебувають не в самому гарному стані. Переведення ж документів в електронний вигляд дає можливість виконати їх обробку - провести корекцію яскравості і контрастності образу, видалення плям і слідів розривів, позначок і інших слідів неправильного зберігання та тривалого використання і отримати, в результаті, копію документа гідної якості.

Приймаючи замовлення на сканування проектної будівельної документації , нерідко ми проводимо також часткову фізичну реставрацію цих документів - розшивку старих альбомів, усунення розривів, відновлення «геометрії» контурів листів, заміну палітурки. Лише після цього документація придатна для нормального сканування.

Компанія «Електронні Архіви України» вже чотири роки, в числі іншого, надає послуги широкоформатного сканування. Ми використовуємо професійні протяжні сканери, на яких можна сканувати документи практично будь-якого формату, що використовується в будівництві та на виробництві. Більш докладно про послугу сканування документів великих форматів ви можете дізнатися перейшовши за цим посиланням: Дізнатися подробиці

Звертайтеся - ми будемо раді вам допомогти!

Ключові слова :

Читайте по темі: