Folium
Нові пропозиції для партнерів

Компанія "ЕЛАУ" відкрила нову партнерську програму для підприємств України і закликала колег разом будувати інформаційне майбутнє країни.

За інформаційними технологіями - майбутнє. Нам небайдуже , яким буде майбутнє України . Мета нашої роботи - зберегти національне і інтелектуальне надбання , яке зберігається в десятках мільйонів листів архівних документів , музейних сховищах , рулонах конструкторської документації.

Фахівці нашої компанії розробили партнерську програму для тих, хто поділяє цю думку і хто зацікавлений у розвитку такого напрямку як "Електронний архів" в органах влади та на підприємствах нашої держави.

Партнерська програма включає наступні заходи:

  •     участь у навчальних семінарах за технологією рішення "Електронний архів Folium" (www.folium.info);
  •     інфопідтримку (забезпечення необхідними матеріалами для зустрічі з клієнтами);
  •     сприяння при підготовці та проведенні презентацій та переговорів;
  •     інформування учасників програми про всіх новинах компанії і розвитку продукту "Електронний архів";
  •     спільна участь у виставках та інших PR-заходах;
  •     підготовка партнерської угоди в інтересах "ЕЛАУ" і партнера на умовах довгострокового співробітництва.

Наша співпраця будується не тільки на постачанні програмного продукту Folium - першої української системи електронного архіву. "ЕЛАУ" надає весь комплекс послуг реалізації рішення: проведення інвентаризації документів, сканування найбільш цінних фондів, реалізацію механізму пошуку інформації в системі, проведення навчання співробітників та надання консультаційних послуг для організацій і підприємств, що планують впровадити електронний архів.

Детальніше про умови плідної співпраці можна дізнатися у менеджера напрямку «Партнери» по телефону +380 44 498-20-09 або оперував нам заявку на електронну пошту info@elau.org.

Ключові слова : , ,