Folium
Сканування документів в pdf

undefinedБільшість моделей сканерів пропонує кілька варіантів формату зображень, які виходять за допомогою сканування документів. Розглянемо найбільш популярний з них - PDF.

PDF (Portable Document Format) - найбільш поширений формат, який застосовується для зберігання відсканованих документів. Якщо на підприємстві документообіг невеликий - співробітники можуть зберігати на сервері або в хмарі багатосторінкові документи, зібрані в pdf. Також цей формат є універсальним для більшості систем електронного архіву та систем електронного документообігу.

Варто зазначити, що сканування документів в pdf дозволяє створити багатосторінковий документ, який зручніше зберігати цілісно, ніж переглядати jpeg або tiff-сторінки, що зберігаються в папках окремо.

Як відомо, під час сканування ви отримуєте зображення документа, інформація з якого доступна тільки для перегляду, друку, надсилання електронною поштою. Копіювати ж сам текст, виділяти необхідні дані, редагувати - неможливо. У разі якщо вам необхідно працювати з текстом документа - його можна розпізнати за допомогою спеціального програмного забезпечення і проводити надалі повнотекстовий пошук. Щоправда, варто зазначити, що документи, які містять велику кількість рукописного тексту, автоматичному розпізнаванню не підлягають. Така інформація переноситься переважно вручну.

Якщо першоджерела хорошої якості і не вимагають додаткової обробки (обрізання, зміни контрастності) - можна відразу ж сканувати документи і переводити в pdf-формат автоматично (за допомогою вбудованого функціоналу сканера).

Варто відзначити, що також цей формат буде зручний користувачам з мобільних і стаціонарних пристроїв з різними операційними системами (Windows, Mac / Android,OS).

Компанія « ЕЛАУ » виконає сканування документів в pdf в стислі терміни.

З історії. Оскільки перший час програмне забезпечення ( Acrobat Reader ) було платним - pdf - формат не мав достатньої популярності у світі. На сьогоднішній день користувачі можуть завантажити програму для перегляду з офіційного сайту безкоштовно, і також безоплатно оновлювати її версії.