Folium
Як працюють мобільні виїздні бригади?

undefinedБагато замовників, з якими доводилося зустрічатися за багато років, дивувалися як трохи потрібно від них при впровадженні таких об'ємних, значущих проектів, як створення електронних архівів. Високий рівень організації перших етапів робіт - зокрема експертизи паперового архіву та першоджерел, їх підготовки, а також сканування документів, - зумовлює загальну позитивну динаміку проекту.

Хто є хто в проекті?

undefinedКерівник проекту. Погоджує всі організаційні моменти, стежить за дотриманням регламенту взаємодії між Замовником та Виконавцем. Керівник є головним координатором всіх робіт, він контролює хід виконання проекту, відповідає за нормування праці персоналу мобільного виїзної бригади.

Технолог проекту. Визначає/коригує технологію під час сканування документів. Відповідає за механізми прискорення робіт, пошук альтернативних шляхів, тощо.

Архіваріуси. Проводять попередню і постобробку документів. Найчастіше, це одна з найбільш трудомістких операцій. Документи часто зшиті в справи, обкладинки яких undefinedвимагають заміни; між собою листи іноді зшиті, скріплені скобами, скріпками, деякі опечатані (їх не можна розшивати - а значить - сканування документів проводиться за іншою технологією).

Оператори сканування. Чисельність персоналу залежить від термінів виконання проекту. Сканування документів може виконуватися в 2-3 зміни. Сертифіковані фахівці можуть також проводити технічний огляд устаткування, виявляти і усувати дрібні недоліки, проводити заміну деталей тощо.

P.S. Кількість персоналу, який задіяний в ході одного проекту, може варіюватися від 5 до 50 осіб, залежно від масштабу проекту. Окрім такої практики, компанія «ЕЛАУ» також виконує сканування документів на своїх виробничих майданчиках.