Folium
Січень 2014: дайджест подій компанії

Початок 2014 ознаменувався підвищеним інтересом до електронного архіву з боку провідних українських міністерств і відомств. Як одне інформаційне рішення може вплинути на роботу органів влади дізналися більше 60 держслужбовців.

Гармонізація з світовими стандартами вимог щодо зберігання інформації все частіше стає однією з темою обговорень в державних органах влади. Доказом цього послужили січневі зустрічі компанії «ЕЛАУ» з представниками Міністерства охорони здоров'я, Міністерства фінансів, Міністерства оборони, Державної інспекції України з контролю за цінами, Державного агентства України з туризму та курортів та ін. організацій.

У ході заходів стало відомо, що в той час як у всьому світі механізм дотримання високої культури документообігу налагоджений як годинник, Україна знаходиться лише на початку шляху. Такі рішення як «Електронний уряд», режим «єдиного вікна» неможливі без проведення оцифровки сотень тисяч документів, завантажених в ту чи іншу інформаційну систему. Саме тому представлене в ході презентацій рішення "Електронний архів" необхідно розглядати як виконання комплексу завдань, з подальшою актуалізацією.

Під час презентацій, фахівці змогли ознайомитися з прикладами проектів, які реалізовані в українських відомчих організаціях, дізналися про досвід інших країн, поговорили про етапи створення електронного архіву.

foliumВ обговоренні програмного продукту Folium - сертифікованого в Україні електронного архіву, особливу увагу було приділено конфіденційності та безпеці зберігання інформації. Враховуючи специфіку роботи держорганів, також часто зустрічалися запитання про сумісність продукту з іншими інформаційними рішеннями, які вже впроваджені в міністерствах і відомствах.

Отримати більше інформації про систему - на сайті folium.info.

Замовити презентацію рішення «Електронний архів» можна зв'язавшись з нами за  телефоном +380 44 498-20-09 або залишити заявку електронною поштою info@elau.org.

Ключові слова : ,