Folium
Швидка допомога в скануванні

undefinedБагато підприємств часто опиняються сам-на-сам з проблемою швидкого накопичення документів, які необхідно оперативно перевести в електронний вид, однак для не витрачаючи час власних співробітників. Найпростіший варіант вирішення – погодинний найм спеціалістів професійних компаній або центрів сканування. 

Одною із популярних послуг компанії «ЕЛАУ» є аутстаффінг сертифікованих операторів сканування документів для зовнішніх підприємств. Спробуємо дізнатися чим зручний такий вид співробітництва, коли необхідне регулярне сканування документів.

Як організувати проект сканування документів із залученням співробітників «ЕЛАУ»?

В першу чергу важливо розуміти чи є у Замовника відповідне обладнання і чи розраховане воно на потреби проекту. Оскільки аутстаффінг персоналу частіше за все застосовується для сканування документів, що були створені нещодавно, тому особливих вимог щодо, наприклад, елементів освітлення, чи їх обробки немає. Іноді під час експертизи масиву документів приймається рішення про додаткову оренду потужнішого обладнання, аби скоротити час або періодичність виконання проекту.

Далі сторони обговорюють продовжуваність і частоту виконання робі спеціалістом «ЕЛАУ», а також виконуються вимірювання швидкості для вирахування норми виробітку. Залежно від пріоритетів Замовника, наш співробітник може сканувати документи раз на тиждень/місяць/квартал.  Кількість витраченого часу обумовлюється обсягом документів, що накопичилися за період.

Під час планування й оцінювання вартості проекту береться до уваги:

- наявність обладнання;

- кількість персоналу;

- обсяг документів, їх формат, фізичний стан;

- періодичність виконання робіт, кількість годин;

- додаткові послуги (обробка образів (обрізання, вирівнювання, корекція контрастності тощо), індексація документів, завантаження їх до автоматизованої системи);

- консультаційні послуги (підбір, закупівля, обслуговування обладнання і програмного забезпечення для сканування документів).   

Сканування документів із залученням наших спеціалістів сприяє:

  • впровадженню високої культури документообігу всередині компанії;
  • гарантовано якісному результату за найменших витрат та термінів;
  • мінімізації нецільового використання робочого часу співробітників вашої компанії.