Folium
Новинки пристроїв сканування документів

Огляд новинок від компанії PFU Imaging Solutions PFU Imaging Solutions (дочірнякомпанія, що спеціалізується на розробці, виробництві та реалізації сканерів Fujitsu) презентувала нову лінійку пристроїв для сканування, які зовсім скоро стануть доступними для нашого ринку. Це нове покоління сканерів fi-7180/fi-7280 і fi-7160/fi-7260 та універсальний сканер ScanSnap SV600. 

document-scannersОптимальні для сканування документів пристрої fi-7180/fi-7280 и fi-7160/fi-7260володіють такими основними перевагами, як комплексний підхід до оцифровки тавдосконалена програма цифрової обробкизображень, що дозволяє досягати швидкості сканування в 160 сторінок в хвилину(для повнокольорових, двосторонніх документів формату А4, з використаннямрозширення в 300 dpi).

До вибору споживача представлені простімоделі з системою автоматичної подачі (fi-7160 / fi-7180) та сканер издодатковим планшетом А3 (fi-7260 и fi-7280); всі пристрої підтримують USB 3.0 та застосовуються для потокового сканування на високій швидкості.

Сканування документів з технологієювисокоякісної обробки та поліпшення якості зображень PaperStream IP автоматично, ще на єтапі оцифровки, перетворює будь-який документ в зображеннявисокого розширення, що оптимізує подальшу обробку.

Перший в лінійці Fujitsu ScanSnap безконтактний сканер ScanSnap SV600 максимально простий та зручний увикористанні. Для сканування необхідно просто покласти документ на килимок (який міститься в комплекті) та запустити процес,натиснувши на кнопку. Вже за ліченісекунди буде створено цифровий документ, з котрим можна працювати на будь-якомукомпютері Windows або Mac, в хмарному сервісі, на смартфоні чипланшеті. Дана модель може працювати зрізноманітними обєктами(зі зшитими документами до формату А3). В процесі сканування документів на ScanSnap SV600 ви отримуєте високоякісні зображення за менш ніж 2 секунди (за 1 секундусканується чорно-білий документ, 1,7 секунди знадобиться для оцифровки повнокольорового першоджерела). Серед основних зручностей робот із безконтактним сканеромконтроль безпосередньо процесу сканування. Оскільки оригінал лежить сканованою частиною догори, ви маєте можливість попередити згинання та зімятість, прискоривши процес.