Folium
Технології оцифрування в бібліотечній справі

     Як не помилитися під час придбання сканера, що необхідно знати про формати сканування та як надати книжці первозданного вигляду розповіли технічні спеціалісти компанії "ЕЛАУ" під час чергового практичного семінару "Технології правильного сканування" для співробітників Національної історичної бібліотеки України 13 грудня 2012 р.

Під час заходу був представлений огляд кількох найпоширеніших у світі моделей скануючого обладнання, озвучені "плюси" та "мінуси" кожного з них. Варто зазначити, що співробітники історичної бібліотеки отримали вичерпну інформацію щодо сканера, отриманого в рамках грантової підтримки від Міжнародного фонду "Відродження" за проектом "Історична спадщина України - свтіовий доступ в електронному форматі".

Також мова пішла про доступне для кожного програмне забезпечення, що спеціально створене для обробки книжок - від операцій з обрізання полів, вирівнювання і чистки фону - до створення повноцінних електронних книжок. 

Нагадаємо, що навчальні заняття для бібліотекарів відбуваються в рамках запланованої програми проекту
"Історична спадщина України - свтіовий доступ в електронному форматі", що реалізується МГО "Асоціація молодих науковців "Інтелектуальне лідерство" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". 

 

 

Ключові слова : , ,