Folium
Сканування документів

scanirovanie-dokumentov

Послуги сканування - один із основних напрямів роботи компанії "Електронні архіви України". Якісно і завжди вчасно ми виконаємо сканування документів будь-якого формату і на будь-яких носіях.

Залежно від виду документів ми використовуємо різноманітні технології, у тому числі:

- потокове сканування (для організаційно-розпорядчої, нормативної, бухгалтерської та фінансової документації, а також картотек та каталогів).  Переважна більшість зазначених документів є в кожній організації або компанії та щоденно використовується в роботі;

- послуги сканування зшитих документів (для старих і ветхих документів, архівних справ, будь-яких паперів, що не дозволяється розшивати).

Сканування виконується на професійному промисловому обладнанні світових виробників, яке дозволяє оцифрувати великів обсяги документів (від 100 тисяч сторінок) в короткі терміни. Отримані зображення зберігаються в форматах tiff, jpeg, pdf або будь-якому іншому зручному для вас форматі. Для роботи з текстом (можливість його копіювання, редагування) в окремих випадках надаються послуги з розпізнавання.

undefined

Переваги сканування документів з "ЕЛАУ":

- Безкоштовна оцінка паперового масиву документів, розробка регламенту робіт. Параметри та режим сканування документів узгоджуються з Клієнтом та зазначаються в технічному завданні.

- Дотримання гарантій безпеки та конфіденційності. Прийом/передача документів здійснюється відповідно до актів, а для документів, що відсутні – складається протокол.

- Можливість виконання робіт по всій території України. Послуги сканування надаються як на території Клієнта, так і на виробничих майданчиках «ЕЛАУ».

undefined