Folium
Сканування будь-якого носія: книжок, документів, негативів, креслень

Послуги скануванняКомпанія «Електронні архіви України» надає послуги сканування документів на різних носіях – від «свіжих» (поточна документація) формату А4 до широкоформатних креслень на кальках.

Незалежно від того, чи є сканування окремою послугою, що необхідна вашій організації або компанії, або йде в комплексі зі створення електронного архіву, наші фахівці проведуть роботи з високою якістю і в короткі терміни, забезпечивши збереженість оригіналів документів.

Сканування може проводитися як на території клієнта (по всій території України), так і віддалено – на базі «ЕЛАУ».

Сканування - справа професіонлів

Трапляється, що сканування документів лягає на плечі співробітників компаній. Таким чином керівники хочуть мінімізувати витрати своєї організації, однак часто забувають при цьому врахувати значні капіталовкладення, які понесуть за собою закупівля обладнання та навчання співробітників.

До того ж, як правило, перевести весь масив документів в електронний вигляд необхідно максимально швидко, а значить, незабаром високотехнологічні сканери стануть непотрібними.

Тож ми радимо вам не витрачати даремно свій час та гроші на устаткування, а замісць цього довірити сканування вашої документації, книжок, креслень тощо спеціалістам компанії ЕЛАУ.

Щоб дізнатися докладніше про ціни, технологію сканування, оберіть, будь ласка, вид першоджерела, який цікавить вас: