Folium
Архівна обробка документів (архівація)

Архівація документів. Які задачі вона вирішує?"

Архівація документів

Для забезпечення організованого та легкокерованого архіву документів підприємства. Гарантій збереження цінної інформації, необхідна архівація документів, відповідна законодавству та потребам бізнесу.

Документи в архіві підприємства зберігаються незалежно від форми власності компанії. Строки зберігання документів залежить від їх типів, при чому підприємства забовязані забезпечити їх повну безпеку зберігання та подавати відомості про ці документи на запит Державної архівної служби.

Деякі справи після закінчення їх строку збереження на підприємстві мають бути передані до Державної архівної служби (наприклад, штатні розклади, документи щодо особового складу, річна бухгалтерська звітність). Керівники підприємств несуть громадянсько-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність за збереження архівів та стан <архівації документації.

Архівація документів вирішує цілий комплекс задач:

  • Забезпечення правильного режиму зберігання документів;
  • Формування архіву документів;
  • Створення довідкового та звітного інструментів до документів архіву;
  • Оптимізація та зручність використання документів архіву.

Етапи архівної обробки документів

Власне процес архівації документів має власний порядок та по черговість процесів. Після експертної оцінки стану архіві підприємства в першу чергу архівуються документи постійного зберігання та справи щодо особового складу (з подачею повного пакету необхідних документів в державні архівні служби), потім документи тимчасового зберігання, строк котрих ще не вийшов. Ті ж документи, строк зберігання котрих вже минув, підлягають списанню (знищенню).

Компанія «Електронні архіви України» зможе швидко та компетентно вирішити проблему архівної обробки паперових документів. Наші спеціалісти зможуть надати вам послуги за такими напрямками як:

Архівація документів командою компанії «ЕЛАУ» передбачає низку переваг для вас:

  • Ми працюємо на території Замовника (що виключає необхідність транспортування документації, максимально забезпечивши безпеку та конфіденційність процесу)
  • Досвідчена команда наших спеціалістів (архіваріусів з багаторічним досвідом робіт)
  • Наші спеціалісти слідкують за всіма нововведеннями в нормативно-правову базу архівної справи, тому всі роботи здійснюються в суворому дотриманні з суворим дотриманням законодавчих норм.

Ви можете абсолютно безкоштовно запросити нашого спеціаліста з архівної обробки документів до свого офісу для проведення попередньої експертної оцінки .