Folium
Про компанію

Декілька слів про нашу компанію

ЕЛАУ

Компанія «Електронні архіви України» на ринку України быльше 5 років. Ми надаємо повний комплекс типових та індивідуальних рішень зі створення електронних архівів підприємств, систем електронного документообігу компаній найрізноманітніших напрямків діяльності, а також інформаційних ресурсів для закладів культури та освіти.

Завдяки використанню високоякісного промислового обладнання, розробкам і вдосконаленню власної программної продукції, ми завжди впевненні в тому, що наші парнери та кліенти залишаться задоволені співпрацею із нами!

Основні напрямки нашої діяльності

  • Створення електронних архівів документів організації. Комплексне рішення «Електронний архів» передбачає реалізацію усіх етапів проектного підходу до проекту: експертизу паперового масиву, підготовку технічного завдання, сканування та індексацію документів, розробку програмного забезпечення, технічну і консультаційну підтримку рішення, створення інструкцій користувача.
  • Розробка і реалізація комплексних проектів з оцифрування для закладів культури, науки, освіти України (музеї, архіви, бібліотеки, навчальні заклади, тощо). Компанія «ЕЛАУ» бере участь в створенні багатьох суспільно важливих проектів, що мають на меті збереження національної спадщини України.

«Електронні архіви України» пропонують своїм клієнтам як типові рішення зі створення електронних архівів (залежно від типу документації), так і використовує індивідуальний підхід до реалізації нестандартних завдань, що пов’язані з організацією документообігу в комерційних компаніях та державних установах.

Грантії якості

Технології. Ми використовуємо спеціалізоване промислове обладнання для сканування документів, розробляємо та впроваджуємо сертифіковане програмне забезпечення для роботи з оцифрованими даними. Це дозволяє нам досягати найкращих результатів роботи, незалежно від складності поставленого завдання і обсягу робіт.

Команда. Пропозиції компанії базуються на багаторічному досвіді реалізації профільних проектів зі створення електронних архівів, електронних бібліотек, мультимедійних музеїв не лише в Україні, а й на території СНД, в країнах Балтії.

Безпека. Виконання робіт у суворій відповідності до технічного завдання, календарного плану, методичних матеріалів. Дотримання режиму конфіденційності є ключовим моментом для усіх проектів компанії.

Сервіс. Ми забезпечуємо гарантійну підтримка ресурсу, проводимо  навчальні семінари, консультації, тренінги для співробітників компанії-замовника.